Dreamies Sizce Nasıl

ruthiees

sizce kedime dreamies ödül maması vermemin zararı olur mu?
bayadır kullanıyorum seviyor o da ama sizce devam edeyim mi?

1 CEVAP

tyguler

Günde çok fazla vermiyorsanız bi sey olacağini sanmam. Brnim kedim de her gün yiyor. İçerik güzel deģil ama zaten ödül mamasından da oek bir şey beklememliyiz. Bizim yediģimiz cipsler, jelibonlar falanla aynı. İçerik kötü ama seviyor.
Dreamies yavrulara günde en fazla 6 yetiskin kedilere günde en fazla 20 tane yazıyor. Yetiskinlere gunde 20 bence fazla. Günde 5 tabe falan verseniz yeterli. Zaten çok yerse ödül mamasının anlamı kalmaz. Onun degerli olduģunu da anlamalı