Dişi Kedim İçin Uygun Veteriner Arıyorum

Ssilayda

Dişi kedim yaklasık 10 aylık aşıları yok kısırlaştırmak istiyorum ve aşıları ile kısırlaştırma operasyonunu uygun fiyata yapacak veteriner arıyorum yardımcı olur musunuz ?

6 CEVAP

Arkadaşlar yaptırmamış dahi olabilir ne bu tepki. Belki maddi durumu yoktu yahut belki bilgisi yoktu o açıdan da baksanıza.

Asıl konuya gelince hangi şehir acaba ?

Ssilayda

Ben kedimi yeni sahiplendim parazit asilari var tam butun asilari yapilmadigi icin asilari yok yazdm

tyguler

Şehiriniz neresi

Canann61

Yani hanımefendi kedinizin neden aşılarını yaptirmadiniz bu zamana kadar ona bir şey olsa vicdan azabı çekmez misiniz ? Her aşı aynı anda yapılmıyor bazı aşilar 2 hafta arayla yapılıyor bence dikkat edin geçmiş olsun ayrıca uygun veteriner yok diyebiliyorum veterinerler odası belirliyor fiyatları asgari ucretten uygulanıyor hepsi iyi günler

Canann61

Bulunduğunuz şehrin veterinerler odası sitesine bakın vardır orada fiyatlar

tyguler

Bişey merak ettim Ciddi misiniz ya iç dış parazit aşısı bile mi yaptırmadınız. iç dış parazit aşısı olmayan bir kedinin tüyü sizde kist oluşumuna sebep olabilir. Hadi kediyi düşünmediniz, kendinizi de mi düşünmediniz yani anlamıyorum.