Sizce Tekir Mi Melez Mi

Kediannesi12

Öncelikle tabiki farketmez bütün canlar bizim kıymetlimiz ama çok değişik geldi bana sizce ?

12 CEVAP

melist35

tekir renkli sokak kedisi, longhair sadece, uzun tüylü.

starthebudgie

Sokaktaki kedilerin çoğu melez zaten.Bwnim beyaz siyah baba siyah sarı anneden doğan yavrular vardı.1i sarı beyaz biri calip biri siyah beyaz biride uzum tüylüydü.Değişken birşey.Buedan yorum yapılamaz

Kebikec

Benim oturduğum yerdeki kedileri çekip atayım bir gün, hepsi ya norveç kedisi gibi ya bembeyaz ankara kedisi gibi. Tekir ama neticede :))

Ahmetemind

Merhabalar, hiçbiri tekir değil. Tekir cins değil kürk rengi biçimidir. Kedinizin tekir rengini taşıyor ancak muhtemelen cinsi melez. Muhtemelen Ankara kedisi, norveç orman kedisi veya van kedisi cinslerinden karışım. Sokaklarda en çok bunlar bulunuyor.

mywonderfulpet

Tekir zaten melez ırklardan oluşan kediye deniyor. Saf bir cins değildir. Hangi kedi cinslerinin çiftleşmesiyle ortaya çıktığı söylenemez. O yüzden sokak kedilerine tekir deniyor.

Bence melez. Ufaktan norveç orman havası var :)

mywonderfulpet

Sokaktaki beyaz kediye "tekir değil bu melez" denmiyor :) koyu renk kediyle çiftleşen alacalı kediden bembeyaz yavru doğuyor ne dicez ona "kürkün beyaz senin tekir değilsin" mi :)

tyguler

Bana melez gibi geldi ama cinsler hakkında pek bir bilgim yok

Alperen07

Bence melez tekir orman kedisi kırması olabilir

Maximo

Tekir kürk rengine sahip, melez bir kedi :) çok da güzel bir longhairmiş amaa❤

ruthiees

melezdir bence longhair

ruthiees

melezdir bence longhair