Tavuk Yemeği Yemiş

Maximo

Öncelikle herkese iyi akşamlar😊 Normalde köpeğime tavuk veriyorum ama ona özel olarak baharatsız, soğansız hazırlıyorum. Onun dışında ev yemeği tarzı bir şey vermem. Ancak bugün yemeği pişirirken kapı çaldı, aceleyle açayım derken Max mutfağa girmiş. Köpeğim biraz tavuk yemeği yemiş. Bir kereden sıkıntı olmaz herhalde değil mi? Soğanın zararlı olduğunu biliyorum. Ne gibi zararları olabiliyor peki?

29 CEVAP

Maximo

Noldu normalde sorsam kimse cevap bile vermezdi. Şimdi herkesin soruma bakası, cevap veresi geldi nedendir :))) Kavgalara ve iftiralara bayılan bir takım, süpersiniz :))))

Maximo

Şimdi 13 cevap az oldu canım, birazdan 50'ye çıkarız biz. Çünkü herkes bayılıyor insanlara iftira atmaya. Hadi herkes kavga etsin, bir bunu biliyorsunuz zaten. Ben ne sormuşum, cevaplara bak. Canınız sıkılmış belli :)))

Maximo

Niye mi ispatladım? Bana iftira atacağına kendine bak diye. Allah sana akıl versin.

ZeynoB

Hımmm demek kimse cevap vermezdi ne biliyorsun daha önce hangi fake.hesaplarla takıldın da cevap verilmedi :) daha geleli kaç gün oldu da 1 haftadır ipini koparmiş gibi herkesi patiliyorsun tatlim

Maximo

Şu rezilliğe bakar mısın? Sadece 2 kişi soruma adam gibi cevap vermiş. Gerisi fake hesaplardan, puan kasmak isteyen insan tipi :)))

Maximo

Önceki sorularıma bak istersen. En fazla 6 cevap, burada ise 3 katı cevap. Yarısı da zaten bomboş, canı sıkılmış insanlar. Sende bayağı bir kişiyi tanımışsın. Hatta fakelerin kraliçesi bile ilan etmişsin yani. Kaçıncı hesabın bu merak ettim :)))

Maximo

Tabi canım sen kasmaya devam et. Bir tek bunu biliyorsun zaten. Birkaç tane cevabına rastladım. Hepsi de dalga geçmek için yazılmış. Keşke boş olduğunu göstereceğine, insanlara biraz yardım etsen :)))

Maximo

Hadi ya, lütfen cevapları 100'e çıkaralım. Sizden o da beklenir şimdi :)

ZeynoB

Köpekleri çalıntı fotoğraflar çıkınca burada ifşa ettiler canım. Tanıyorum aynen 1 yıldır kullanıyorum siteyi, senin gibi profilime petlerime fake koyup hiç takılmadım bilenler bilir

Maximo

Allah aşkına profilimde fake köpek fotoğrafı gören bana bildirsin. Nerde ya, ben mi göremiyorum acaba :)))

Maximo

İyi iyi bugünde bayağı kastın puanı :) en azından ben soru soruyorum veya cevap veriyorum. Senin gibi puan kasmak için dalga geçmiyorum kimseyle, zeynocum :))))

ZeynoB

Yazık beynine puan kascak olsam her soruya cevap yazar hergün soru sorar sürekli pati yaparım merak etme sen, puan öyle kasılıyor. Hadi sen işine bak canım kolay gelsin. Max'in ağzı dili yanmıştır ocaktaki yemegi yemiş hayvan onu bir veterinere götür

maviboncuk07

Bende onu dedim ya ocakta pişen yemeğe kafasını sokup yiyor dili damağı yanar be hayvanın. Bunu sorgulayınca bozuluyor kızımız.

aigenc

Burası kızışmış abov