Bim Yaş Mama

kaanpolat

Bime yeni yaş mama gelmiş bilen varmı bizimkisi sevdi fiyatıda 3 tl

7 CEVAP

HillB

Yaş olarak Nd, Gimcat, Nutri Feline, Brit gibi mamalar kullanın. Bunların içerikleri kaliteli. Bir de sokak kedileri için 400gr 4,5-5 TL olan Luis var içeriği de kötü değil ve uygun.

tyguler

Fotoğraf net olsa bile petlebide flu görünüyor. Içerik oradan da güzel görünmüyor sanırım en başta et ve hayvansal yan ürünler yazıyor. Yani iyi bir şey değil. Internete yazdım buraya kopyala-yapıştır yapmak için internette bile çıkmadı.
Fiyatı 3 tl olması hiiç normal deģil. 3tlye 2 tane su alınır en fazla kediye mama mı alacağız 3 tl ile.
Bunlardan birkaç tane alıp sokağa koyabiliriz kediler doysun diye. Ama evdeki kediye vermek pek mantıklı değil. 1 kereden falan birşey olmaz ama her hafta vermeyin. Mümkünse hiç vermeyin.

kaanpolat

Royal canin ve whiskası üreten firma üretiyormuş

Anonymus386040

Bu devirde 3 liraya iyi bir yaş mama bulmak imkansız. Yerli üretim olsa bile o fiyata satılması imkansız. Kaliteli bir şey olduğunu sanmıyorum yani. Belki sokak kedilerine falan alınabilir en azından karınları doysun diye.

Bahsettiğin markalar ADI VAR / KALİTESİ YOK markalar. Bunun da içeriği güzel değil tabiki klasik market maması.

Net çekilmemiş fotoğraf ama oradan bile içeriğin kötü olduğu anlaşılıyor

emreovec

Koruyucu ve renklendiriciler var. Direkt zehir. Ayrıca yiyor çünkü bağımlılık yapıcı özellikleri oluyor bu mamaların. Sürekli besleme yapmanız halinde ürolitik hastalıklara yakalanır. Vermeyin.

ruthiees

içinde ki et büyük ihtimal gaga ayak fln olabilir bir daha vermeyin bence hatta sokaktakilere de .gerçekten kaliteli mamaların tanesi 10-15tl olurken 3tllik mamadan pek birşey beklememek lazım