Kedi Yarası Kaşınma

GarfiE

Kedimin yarası kabuk bağladı ama çok kaşıntısı var boyunluk var yarayı yalayıp büyütmesin diye çok fazla kaşınıyor ben yapmam lazım

3 CEVAP

Sarı kantaron ve biberiye yağı kullanmanızı öneririm. Şu durumda olmasa bile ufak yara , kızarıklık ,tüysüz der ve kaşıntı vb gibi hallerde çok işe yarıyor .

Buraya baticon da sürebilirsiniz.

tyguler

Bence veterinere sorun. Niye çikmış falan diye ne sürülür bilmiyorum

Anonymus386040

Merhabalar. Bizim kedimizde de aynı sorun vardı. Veterinerimizden ''Biyo Dermacure Tricobor'' isimli bir krem aldık onu sürdük, internetten araştırabilirsiniz kremi. Ürünün çeyreği bile kullanılmadı, birkaç gün kullandık ve kedimizin yarası iyileşti. Eğer istiyorsanız instagram hesabımı vereyim, oradan bana adres bilgilerinizi yazın göndereyim size. Benim kedimin şu an çok şükür bir problemi yok o yüzden kreme ihtiyacım yok, hem tarihi geçmesin boş yere. En azından siz faydalanın.

Tekrardan geçmiş olsun.