Kısır Kedi Mama Önerisi

Akiff

Kedimizi kısırlaştırdık ve eski mamasını fazla yememeye başladı kedimiz yaklaşık 9 aylık maması bitti sayılır fazla yemeyince mecbur pet shopa gittik pro chocie somonludan aldık koyduğumuz gibi bir öğünü tamamladı kilosu 60 tl civarı olursa sevinirim

12 CEVAP

tyguler

Ben felicia kısır somonlu kullanıyorum. Önerebilirim.
Kilosu 35-40 tl. 12 kglik paketler alınca kilosu 25-30tl ye geliyor.

Anonymus386040

Bütçenizi bilmiyorum. Anladığım kadarıyla orta halli bir bütçeniz var. Felicia önerebilirim ben de somonlusunu aldım. Bildiğim kadarıyla tavuklusu da var yani karar sizin.

Anonymus386040

2 kilosu 70-75 lira Felicia'nın. 15 lira daha ekleyemiyor mu ne alaka

tyguler

@dilangunduz 1 kgsi en fazla 60tl olursa sevinirim demiş

Matisse kullanıyorum ben 2 hafta oldu. Somonlusunu. Sevdi pirinç oranı biraz fazla ama güzel bir mama öneririm

Akiff

Bağlantı (Link) açıklamasını girin

Akiff

https://www.***********.com/felicia-somonlu-light-sterilised-kedi-mamasi-2-kg-pm-ptflc015

Paranız var ise nd

Brit care de iyidir. Daha düşük fiyat derseniz felicia

Fiyat / kalite kısmında ise önerim = golosi

starthebudgie

Kilosı 70 tl ise siz çoğu mamayı alabilirsiniz.

HillB

Brit Care Missy

Buketbayraktar

Brit care mama öneririm o fiyata geliyor hatta bu siteden aldığınızda yanında ki yaş mama vs hediyelerle daha bile uygun oluyor

pongul

Naturea somonlu kısır kediler için çok dengeli ve kaliteli. Tavsiyedir.