Kedimiz Bizi Unutur Mu

iremceku

merhabalar herkese, istanbulda ev arkadasim ve iki kedimizle yasiyorum. 2-3 haftaligina annemin yanina geldim sehir disina. 2 haftasi gecti bile haftaya donucem, kedim bana kuser beni unutur diye cok korkuyorum aramizda cok farklı bi bag var bu bozulsun istemiyorum. daha once kedisini 2-3 hafta görmemiş olan var mi? nasıl tepki veriyorlar lütfen yaşayan varsa yazabilirse çok sevinirm

5 CEVAP

tyguler

1 hafta görmedik. Unutmamıştı bi şey de olmadı küsmedi falan.

aigenc

Sizi kapıda karşılayıp mirruvv gibi bir ses çıkarıp yanınıza gelir muhtemelen, belki biraz trip atar ama sevdiği yaş mamadan verirseniz aranız hemen düzelir :)

Nebu80

Benimki 2 aylikdi 4 5 günlüğüne gitmiştim. Eve döndüğümde ordan oraya deli gibi kostumustu.

ruthiees

eğer uzu n zamandır hayatındaysanız unutmaz

alizee41

kesinlikle unutmaz ama vay efendim nerelerdin falan diye bişi yapıcagını sanmam ben 2 ay ayrı kaldım bır yıldır baktıgım kedıme geldı kokladı biraz miyavladı yalandan ......sonra işine baktı sevdirtmedi bile