Goşden Mı Kırma Mı Yoksa Terrier Mı

Yesonur3

Anket

Golden
(3 oy)
Kırma
(6 oy)
Terrier
(1 oy)
Ya da başka bir cins
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Merhaba, golden olarak satın aldım fakat terrier olduğundan şüphe ettim, gözlerinin üstüne tüy düşüyor. Veteriner de golden a benziyor ama terrier ıda andırıyor dedi. Taranmadığı için de olabilir ama sanmıyorum. Sizce ne cinsi

6 CEVAP

Yesonur3

Bilmeden konuşmayın. Benim 2 köpeğim var ve birini sahiplenmiştim. Benim soruma cevao verirseniz sevinirim

aigenc

İşi gücü sadece linçlemek olanlar gelmeden kaçın :D Kırmaya benziyor. Her iki türün özellikleri var ahaha güzel köpecik, sağlıklı ve uzun ömrü olsun :)

tyguler

Cins falan bilmiyorum ikisine de benziyor ama köpeğiniz çok tatlıı
Tabiki satın almak iyi değil ama aldıysanız da yapacak bir sey yok. Iyi bakarsınız inşallah sahlıklı uzun uzun yaşarsiniz birlikte.

starthebudgie

Golden pek satın alınacak ırk değil.Barıbaklar terk edilmiş golden dolu zaten neden boşuna para veresin.Bence golden değil.kırma yada terrier.Ağoz kısmı tüyleri uzum gözüküyor.Sağlıklı günler köprülerinizle

starthebudgie

Köpeklerinizle*

deniznergis

golden tipinden belli ufak oldugu anlaşılmıyor