Karma Aşısı Doz Sayısı

aigenc

Herkese merhaba, 5 aylık kedime karma aşısına başladık ve veteriner 3 doz arayla yapılacak dedi. Herkes böyle mi yapıyor? Bu normal mi?

5 CEVAP

schembri2

2 doz diye biliyorum ben ama, 3 duymadımda hiç, yaptırmadımda, bilemiyorum yeni bir aşımı çıktı vs.

ruthiees

3 hafta arayla 2 doz yapılır isterseniz internetten bakabilirsiniz

Buketbayraktar

Bizim 2 doz yapıldı 21 gün arayla. Sonrasında da her yıl 1 doz tekrar edilecek

aigenc

Teşekkür ederim veterinere danışacağım :)

fatma_nur42

doz sayısı gücellendi çoğu veteriner kendini güncellemedi maalesef artık 3 doz yapılıyor bende 3 yaptırdım