Probiyotikten Sonra İshal Yaptı?

sedaclk93

kedimin 2-3 gün önce ishali geçmişti, yine de veteriner probiyotic verdi. fosim viyo olan. kedim 2 aylık. 5 ml olarak veriyordum 2-3 saate bir. günde bir adet bitecekti. acaba bir yanlışlık mı yaptım? son kullanma tarihi de daha var.

2 CEVAP

Canann61

İlk baştan öyle olabilir sonradan düzenliyor kakayi devam ederse veterinerinizi bilgilendirin

tugbaakalem

Aynı vitamini bizde kullanıyoruz şuan ilk vermemden sonra ishal kesildi bizde fakat veterinerimiz ishalin bir kaç gün devam edebileceğini söylemişti