Normal Kısır Mama Veteriner Kısır Mama Farkı

MERHABALAR,

Kısırlaştırılacak kedim için veteriner, veteriner kısır mama kullanmamı söyledi Royal Canın Young male ve hills c/d tam hatırlamıyorum sizce bu mamalar normal kısır mamadan farkı nedir

8 CEVAP

schembri2

Hills cd idrar yolları sıkıntılı olanlar için, rc de klasik kısırlaştırılmış mama, sadece süslemişler genç erkek vs vs diye, 2 side vasat mamalar,veterinerlerin, petshopların en çok önerdikleri mamalar bunlar, idrsr yollarında sıkıntı yoksa ilkide çok gereksiz.

Veterinerler ile arası iyi ve güzel pr yapıyor diye vasat mamaları tercih etmemeli. Hills benim gözümde vasat mama.

Çok daha güzel kısır mamalar var üretimde.

ruthiees

ikiside pahalı mamalar eğer kısır mama alacaksanız nd bozita acana gibi mamalarının bunlardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim

HillB

Royal Canin kısır tavsiye etmem içeriğinde taurin yazmıyor bir kere.

HillB

Ben Brit Care Missy kullanıyorum. Taurin, metiyonin, niacin, lysine, arginin hepsi var ve içinde şekere dair( mısır, gluten, pancar) bir şey de yok.

Nd , bozita , britcare , golosi.

Bu mamalar iyidir.

Nd diğerlerine göre 1-2 tık daha iyidir bu arada

kim_possible

ben nd alacaktım veterinerin ısrarı karşısında dayanamayıp proplan aldım. kısırlaştırmadan sonra mama yüzünden olası bir aksilik çıkarsa vicdan azabından ölürüm, veterinerin bir bildiği vardır diyip suyuna gittim. bir ay kadar sonra yani kedim toparlandığında direkt nd'ye geçmeyi düşünüyorum.

Golgebey

Banada hills z/d aldirdilar ama çok pahalı tüy ve mantar hastalığı vardı öneriniz varmi