Vitamin

Aminto

İlk defa vitamin kullanacağım için pek bir bilgim yok maalesef oturduğum yerde Biyotan one-a-day vardı kırmızı kutulu olanı aldım tüyleri için iyi geleceğini söylediler sizce iyi midir?

6 CEVAP

MiaPotter

merhabalar veterinerlerde satılan gim cat marka var böyle tüp şeklinde fakat biraz pahalı oluyor 50 TL falan Kraft plus ve Nutri Vet var. Ben Kraft plus I kullanırdım. Veteriner de onu öneriyor. Ama biraz pahalı yani 30 -40 TL arasında değişiyor

MiaPotter

Tüplü al bence

Havanese_Siri

gimcatinkiler güzel

Aminto

Bir daha onlardan alırım ama şimdilik aldığımı içirmeliyim?

meminkoroglu

ben beaphar kullanıyorum fiyatı gimcate göre daha uygun çok memnunum tavsiye ederim.

Denizzzzzz

Bende gimcad öneririm hamileliğinde ve şu an emzirirken kullanıyorum çok faydasını gördüm