Kalın Taneli Kedi Kumu

Salihaylmz

İnce taneli ile bir farkı var mı acaba olumlu veya olumsuz yönden?
Bu zamana kadar hep ince taneli kullandık ama yanlışlıkla kalın taneli kum sipariş vermişim kargoya verilmiş. Aramızda kalın taneli kum kullanan var mı acaba?

7 CEVAP

Anonymus386040

1 kere aldım, onda da bin pişman oldum. Topaklanması rezaletti bile diyemiyorum çünkü topaklanma yoktu resmen. Bilmiyorum belki kumun markasıyla alakalıdır, belki başka kalın taneli kumlar topaklanıyordur bilemiyorum orasını. Ama ben pişman oldum. Bir daha denemeye de cesaret edemedim.

schembri2

Hiç sıkıntı olmaz, kalın taneli dediği çakıl taşı değil mrk etmeyin, 😉patiye yapışmaz kolay kolay.

Sense05

Topaklanma dışında bir farkı yok. İnce taneliden daha az taşıyor etrafa o iyi. Ki zaten arkadaşın dediği gibi çok bir boyut farkı da yok.

Ben de micho nun kalın tanelisini kullanıyorum. Memnunum topaklanması da aynı ince taneliyle yatağımda bile kum olurdu şimdi ondan kurtuldum. İnce gibi dağılmıyor. Süpürmesi de kolay etrafı. İnce taneli de süpürüyorum arkamı dönüyorum yine kum illallah etmiştim

Salihaylmz

Sevindim teşekkür ederim cevaplarınız için ☺☺

milommm

Ben iri taneli olanı kulllanıyorum ince olan kadar iyi topaklanmıyor ama ince olanda kedi çişini yapınca çamur gibi olup yapışıyor, iri taneli daha iyi bu konuda. Birde ince olan etrafı daha çok pisletiyor, dökülüyor.

Salihaylmz

Pati yastıklarına zarar vermesinden korkuyorum biraz :(
Cevabınız için teşekkür ederim ☺