Kedim Pamuk Yuttu

Pamuğu kitaplığa koymuştum aşağıya indirip paketini parçalamış çok az olsa da yutmuş olma ihtimali var birkaç dakika önce de kusacak gibi öksürdü ama kusmadı bir şey olur mu

3 CEVAP

ruthiees

çok yemiş olabilir ve bunu midesinde sindiremez

Çok yendiğini zannetmiyorum hatta hiç yememiş bile olabilir paketin bir kısmını yırtmış içinden biraz pamuk çıkarmış pamuklar yerdeydi pakette de bi azalma göremedim yine de endişelendim yarın tuvaletinç kontrol edeceğim