Ense Damlası Sonrası Süreç Hakkında?

Batsy1

İki tane kedim var ve ense damlası yapıldı veteriner, yalamalarına engel olun dedi 24 saat geçti üstünden ama hala kokusu var, sürekli birbirlerinden ayırdığım için sinirlenmeye başladılar sürekli takip ediyorum durumlarını yaklaşmasınlar diye ne kadar daha dikkat etmem gerekiyor? Lütfen bilgisi olan yardım edebilir mi

5 CEVAP

ruthiees

ense damlası ztn yalayamayacakları bir yere yapılır.
ayrıca tam 24 saatte değilde 30 saat fln sonra tamamen etkisi geçer

golsahyildirim

Bazı damlaların kokusu geçmiyor sanırım, ben 1-1.5 ay önce Stronghold damla yaptım hâlâ kokusunu alıyorum hafiften :) Enseyi patisiyle temizlemek isteyebilirler ama damla kuruduktan sonra biraz rahatlayabilirsiniz :)

Buketbayraktar

Birbirlerinin endelerini yalama ihtimalleri var maalesef 24 saat yeterli olur tamamen kurulmuştur ense artık

tam etkiyi göstermesi 48 saati bulabiliyor. ilk 24 saati geçmişsiniz hiç merak etmeyin. kokuyu ise dert etmeyin bunlar kimyasal ilaç :)

Batsy1

Teşekkürler