Kedim İle Yolculuk Yapıcam

Bal_lokma

Merhaba Kedim çarşamba günü 7. Haftasını bitiriyor ve ben bi iki hafta içerisinde istanbula gideceğim 1 ya da 2 ay kalacağım uçakla gidemiyorum çünki kedimi almıyolar ve bırakıcak bir yerimde yok otobüste ise uyutulması isteniyor ve ben bunu asla istemiyorum sahiplendiğim yerde yanıma alıcağım küçük çantamda götürmem söylendi ve bunu bir çok kişi yapmış kötü sonuçlandığını duymadım bende öyle yapmayı düşünüyorum fikri olan yardımcı olabilir mi lütfen ondan uzak kalmak istemiyorum :( :( :(

23 CEVAP

tika_waylan

Malesef tren gibi bir sansim yok su an tek care İdo=( Ama cok korkuyorum İdo'nun feribotlarindan. Ve benim gibi bircok kisi bu eziyeti yasamak zorunda ya da yasadi kimisi de kaybetti evcil hayvanini=( Bir duzenleme yapsalar keske herkesteb ricam lutfen İdo'nun musteri hizmetelrinden oneri kaydi olusturmalari baska canlar olmesin.

RuzRuzo

Uçaklarda sorun olmuyo alıyolar ben yeni sormustum bidaha arayın sorum bence

Minnak53

Kedinin uyutulması bagajda gitmesi nedir yahu lütfen böyle birşey yapmayın mal mı bu bir can saklı yanınıza götürün yan koltuğuda alın hatta ayrıca thy de alabiliyorsunuz yanınıza bagaj nedir ya nasıl bir sığ düşünce firmayı bir boş zamanınızda şikayet edin ✔️

KedimVar

Feribotta da yanınıza alamıyor musunuz? Ne kadar saçma. İki kişilik yer alın birine siz birine kedinizi taşıma kabıyla koyun. Neden kabul etmiyorlar hiç anlamıyorum. Çok saçma.

tika_waylan

İdo'da feribotta ve deniz otobusunde 2 ay icersisinde 2 KOPEK OLDU.
HALA ALMİYORLAR İSTERSEM 10 BİLET ALAYİM YOLCU SALONU YASAK BU YUZDEN DE HAYVANLAR OLUYOR HASTALANİYOR.

http://www.ajanimo.com/ido-yine-kopek-oldurdu/

tika_waylan

Ucak gibi bir imkanim olsa ucaga binerim ucakla gitme imkanim yok su an. Daha once ucaga bindin kedimle soru. Yoktu ucak gibi sansim olsa gram dusubur muyum parasinda degilim ki olayin.
Deniz otobusu ve otobuslerde boyle bir sey var kac tane kedi kopek oldi ama hayvanseverler neden bu kadar sessiz neden arayip siyaket etmiyorlar twitterdan yazmiyorlar mail atilmiyor hayvan dernekleri napiyor.

tika_waylan

Otobuste yanimda goturebilme imkanim olsa otobuste gotururdum ama yok kac kere otobus firmalarini aradim hayir diyorlar bagajd adiyorlar o yuzden otobus asla duaunemiyorum otobus yolculugu uzun zaten. Ben otobusu sirf kedimi kabul ederler yanimda gotururum diye dusunmustum boyle olunca vazgectim.

tika_waylan

İdo'nun bu durumuna ses cikar.ak icin Allah askina arayin daha kac kopek kedi olecek hic mi onemi yok bubca canin. Sikayet oneri kaydi olusturun

http://www.ajanimo.com/ido-yine-kopek-oldurdu/

http://mobil.hurriyet.com.tr/sushiyi-zorla-soktuklari-kafesten-olusu-cikti-40494315

İdo iletisim: http://www.ido.com.tr/tr/ido-iletisim
0850 222 44 36 Çağrı Merkezimizi İdo'nun

Öneri ve eleştirilerinizi iletebilirsiniz. ( e-posta : [email protected] )

b