Yabancı Cisim Kusma

Aybuke22

Kedim biraz önce önce öğürdü sonra kustu bugün oynadığı küçük sünger parçası gibi bir şey vardı onu yutmuş ve kustu şu an koşup oynuyor ama çok endişelendim ne yapmalıyım

4 CEVAP

milommm

Kedilerin böyle şeyler yapmasına bende şaşırırıyorum, mama verirsin yemez ama halının üzerinde gördüğü pamuk parçasını, ipi vs hemen yutar. :)
Tavsiyem bu şekilde küçük yabancı cisimleri kedinizin ulaşamayacağı yerlere kaldırın ya da çöpe atın, çünkü ne zaman neyi yiyecekleri, yutacakları bellli olmuyor.
Yediğini/yuttuğunu kusurak çıkarmışsa normal görünüyorsa endişelenmenize gerek yok, bundan sonra dikkat edin yeter.

starthebudgie

Vücuttan çıkması iyi birşey.

Aybuke22

Durumu gayet iyi teşekkür ederim

Aybuke22

Çok dikkat edicem bundan sonra ne ara yuttu anlamadım