Kedimde Kabuk Yaralar Çıktı

Selamlar🖐️Benim 7 aylık kedim var.Annemlerde de 7 yaşında kedim var.. Geçen ay annemlerdeki 7 aylık kedime saldırdı 🙄sonra kedimde yaralar oluştu. Önce öbür kedi yapmıştır dedim ama git gide çoğaldı . Mantar değil eminim. Bu arada yaş mama vermezdim kolay kolay her gün 40gr civarı vermeye başladım..acaba yaş mama alerjimi yaptı ,yoksa öbür kedim saldırdı diye strese mi girdi anlamadım .. baya var hemde . Bu arada pire falan yok😔 Veteriner 2 saat uzakta şehir merkezinde malesef.. Belki fikri olan vardır .

5 CEVAP

Buketbayraktar

Fark etmediğiniz ısırıklar sonradan kabuk tuttuğu için yeni fark ediyor olabilir misiniz? Bizde de iki oğlan var ara ara ısırıktan oluyor bu şekilde

Ben çok extrem birşey görmedim. Sanki bişeyler batma / ısırma sonucu olmuş bişey gibi. Diğer kediden kalan iz gibi yani.

Kantaron yağı varsa sürerseniz iyi gelecektir

Arkadaşlar ısırık sandım ilk başta ama çoğaldı git gide.En az 30 tane var. Yaş mama vermiyordum verdim ondan olabilir mi. Bacakta ,sırtta çok var malesef 😔

Kantaron yağı yok ama temin ederim. Teremicin diye düşündüm ama kantaron mu alsam

Arkadaşlar ısırık sandım ilk başta ama çoğaldı git gide.En az 30 tane var. Yaş mama vermiyordum verdim ondan olabilir mi. Bacakta ,sırtta çok var malesef 😔