Topaklanmayan Çam Pelet Kedi Kumu

Önerir misiniz kullanip memnun kalan var mı? Normal kedi kumunda çöp sorunu oluyor. Her yer talaş olur mu? Koku tutması nasıldır? Bir de kedinin idrarinda normal kumda gariplik olduğunu anlayabiliyoruz. Yani kaç kez yaptıklarını falan iki kedim olduğu için hangisi hangisinin tahmin edebiliyorum. Ama bunda o şansım olmayacak. Kısacası önerir misiniz

21 CEVAP

starthebudgie

Sitede 14 lt 14 hafta falan yazıyormuş.Suzionlşneın natural bastet yazısını okumanızı tavsşye edeei

Birisi temizlenmesi zahmetli demiş ve diğeri ise çok kolay demiş kafa karışıklığı. Sanırım marka kaynaklı bu

Bigcat i ben de düşünüyorum. Fiyatlar da baya pahalı ama uzun süre kullanım sunacaksa neden olmasın. Bir de direkt klozete atcam ohh rahatlığa bak torba torba çöpten kurtulmuş olurum

Eyvah sipariş etmiştim Bigcat diğerlerine de baktım çok pahalılar yahu. umarım üzmezler

İnşallah sıkıntı yaşamazsınız :)

Cook

Ebru hanım siz yazsanız da cevap veremiyormuşum ben mesaj kutunuz kapalı olduğu için,siz gönderin direkt numaranızı ben yazayım size,görün diye bu sorunhn altına yazayım dedim cevap