Kedimin Sırtında Kellik Var

ne olduğuna dair hiçbi fikrim yok, neredeyse 2 yaşında aşılarını düzenli oluyor, mevsim geçişinden mi bilmiyorum neden böyle oldu cevaplarsanız şimdiden minnettarım

4 CEVAP

Haceli

tam emin deyilim ama mantar olabilir

tyguler

Mantar olabilir bence hemen veterinere sorun mantarsa yayılabilir

ruthiees

mantar olabilir

Superisi814

Merhaba,
Kuvvetle muhtemeldir ki kediniz mantar olmuş.Bunun etkeni bir çok sebep var stres gibi..Kedinizi veterinere götürmelisiniz.Benim bir tanesinde olmuştu , bizim durumumuzda bulaşmadi ama bulaşici olma özelliğini göz ardi etmeyin.Ellerinizin temizligine fazladan hassasiyet gösterin.