Merhaba..aşı Olan Kedim Hasta

simaysi

Merhaba kedim 4.5 aylık.Dün öğleden sonra 2.doz karma aşısını oldu.Akşam neşesi ve sağlığı iyiydi.Sabah çok halsiz yemeği reddettiKucağa alınca canı yanar gibi miyavlıyor.Kedime bir önceki lösemi aşısı yapılırken kan testi yapıldı.Fiv yani kefi aidsi olduğu ortaya çıktı.Veteriner ısrarla aşı olabileceğini söyleyince rutin aşılara devam ettim.şimdi çok üzgünüö

3 CEVAP

Merve203

Muhtemelen asi bağışıklığını düşürmüştür. Asi olmamasini oneriyor cogu veteriner fivli kedilerin. İsterseniz daha iyi bir veterinere goturun. Ayni zamanda gunlerce yemek yememesi tehlikeli. Beklememenizi oneririm

simaysi

Teşekkürler..Veteriner karma aşı durumunda bu tür rahatsızlıkların normal olduğunu söylefi.Tabii 1.5 günü geçerse getirmeliymişim.Fivli kedilerin aşı olmaması durumunu çok araştırdım.Farklı görüşler vardı.Ben de veterinerime güvendim.Şimdi pişmanım...çok üzgünüm...

ruthiees

karma aşı ağır bir aşı olduğundan öyle demiştir