Çapaklanma

DidemCan

2 aylık kedimin gözünün kenarı çapaklanmış ne yapabilirim???

5 CEVAP

Denizzzzzz

Kesinlikle çayla pansuman yapın çay antiseptiktir iyi gelir

Benim bildigim ılık bir sey ile hafiften silinir ama ne ile silindigini hatirlamiyorum .

BlindCat

Kulak cubuğunu ılık suyla ıslatın dıkkatlıce silin ama kesinlikle yapın cogalırsa körlüğe kadar gider

meminkoroglu

Öner'im size veterinerlerde göz solüsyonları satılıyor onlardan alın (eye drop) enfeksiyon kalmaması için geçene kadar ondan kullanın sonra hemen geçer 3-5 gün içinde günde bir temizlemek şartıyla ve pamuk sadece bir göz için kullanarak sonrasında ılık suyla silebilirsiniz ben böyle yaptım hemen geçti

meminkoroglu

Aynı Pamuk'u farklı gözler için sakın kullanmayan eğer kullanırsanız diğer gözündeki enfeksiyonu diğerinden geçirmiş olursunuz korkulacak birşey yok