Kedim Mamasını Çiğnemeden Yutuyor

Ozlemsrbs

Dün yeni bir mamaya geçtik ve henüz sevip sevmediğini anlayamadım. Mama daha önce kullandığımızdan daha küçük parçalar halinde ve kedim de çiğnemeden yutuyor. Bugün de biraz yedikten sonra kusmaya başladı ve mamalar bütün bütün çıktı. Acaba Mamasını mı sevmedi?

4 CEVAP

çok sevdiği için hızlı hızlı yemiş olabilir aynısı benim kedimin de başına geldi☺️

Canann61

Hızlı yediği için kusmustur

Gastronom

Yavaş be gaç tane alıyooğn

dibasenay

kediler mamalarını çoğunlukla çiğnemeden yutarlar. kusmasında hızlı yemesinin etkisi olabilir arkadaşların dediği gibi