Kedim Beyaz Köpük Kusuyor

Arkadaşlar kedim çok mama begenmiyo mamasını diger mamayla karıştırarak verdim sonra beyaz köpük kustu veterinerede aşı olmaya giderken sordugumda mamaya alışamamıştır dedi. Çok sık aralık olmadan kustu yine. Bu son 2 gündür mamayı yemiyo ve fotograftafyaki gibi kustu veterinere götürdüm. Antibiyotik ve mide bulantısı için iğne yaptı. Yabancı cisim kaçmıştır dedi böbrek yetmezligi dedi midesinde rahatsızlık vardır dedi. Bir sürü şey saydı morelim bozuldu şu an işteyim eve gidene kadar bu konuda başınıza gelenleri yazar mısınız. Bir kaç gün gözlemlicem kedimi yine kusma olursa götürücem tekrardan

10 CEVAP

Veteriner bölümü geçmek için tüm tuşlara basmış bildiğin. Bir çok faktörü olabilir tabi ama mamadan dolayı böyle kusacağını sanmıyorum

winrina

Başka bi veterinerde gösterim

Gerçekten her şeyi söyledi morelim bozuldu. Başka yere götürmeyi düşünüyorum

Pashaoglum

Üşütmüştür, yerde yatmıştır, açık pencerede oturmuştur iki kez başımda geldi, birinde iki gün üst üste enjeksiyon yapıldı antibiyotik ve vitamin diğerinde kendiliğinden geçti. Böylesi durumlarda su ve mama 2 saat kadar vermeyin midesini toparlasın.

Pashaoglum

Üşütmüştür, yerde yatmıştır, açık pencerede oturmuştur iki kez başımda geldi, birinde iki gün üst üste enjeksiyon yapıldı antibiyotik ve vitamin diğerinde kendiliğinden geçti. Böylesi durumlarda su ve mama 2 saat kadar vermeyin midesini toparlasın.

Ultrasonla böbreklerine baktı sol böbrekte yuvarlaklaşma var dedi. İç dış parazit aşısını 20 gün önce olmuştu igne şeklinde. Şu an böbrekten şüpheleniyolar

Çok teşekkür ederim cevabınız için

siriniko29

Daha önce herhangi bir aşı uygulaması oldu mu? Benim kızım iç parazit hapı yutunca bu şekilde oluyor midesi kaldırmıyor. Ya da siz görmeden yabancı cisim yutmuş olabilir. En iyisi başka bir veterinere götürmek

ruthiees

en iyisi başka bir veterinere gidin

Canann61

Benim kedim bu hafta 3 kez üst üste kustu hemen aldım gittim röntgen çekti ağrı kesici bulantı önleyici iğne yaptı klinikte 3 gün gozetimde kalmasını söyledi bende bıraktım. Bana çok yediği için kusmus olabilir dedi biraz midesini dinlendirin hemen yemek vermeyin ve kedilerin kusması çok doğal dedi hemen panik yapmamam gerektiğini söyledi. Eğer kusması 24 saatten fazla kusuyorsa getirin zaman kaybetmeyin ama gün içinde 2-3 kez kusması normalmiş . Umarım iyileşir bebeğiniz geçmiş olsunn :) Birde diş çıkarma döneminde olduğu için kusma yapar demişti bunu unuttum demeyi