Mama Anketi

Pufininelifi

Anket

Advance
(2 oy)
Brit care
(11 oy)
Felicia
(5 oy)
Hill’s
(6 oy)
Toplam (24 oy)

Sizce hangisi daha iyi?

8 CEVAP

Mika1881

Brit care içerik olarak hepsinden iyi bende proplandan geçiş yapacağım yavru kedim için

winrina

Felicia ve bu mamalar karşılaştırılamaz bile.BritCare en iyisi

berkeozdede

Britcare yumuşak dışkı ağız kokusu şikayetleri çok fazla. Aralarından seçim YAPSAYDIM hills tercih ederdim.

İlla bunlarsa brit care tabiki.

Anonymus386040

Brit Care, Advance, Hill's, Felicia
İyiden kötüye doğru sıraladım kendimce. Bence en iyisi Brit Care ama belki tadını beğenmezse Advance alabilirsiniz

tyguler

İçerik olarak brit care.

Buketbayraktar

Brit care içerik olarak çok iyi bir mama. Her mama her kediye iyi gelmiyor dışkı problemi olmuş bazı kedilerde ama biz 2 kedide sorunsuz kullanıyoruz tadını da çok seviyorlar

  • Bozita da öneririm