Japon Balığımın Yüzgeçi Koptu

Canann61

Arkadaşlar iki tane japon balığım var bugün sularını değiştirirken başlığımın yüzgecinin bir tanesi kopmuştu neden olabilir acaba bilgisi olan var mı

4 CEVAP

DTDamla

Yavas yavas kuculduyse yuzgeci yuzgec erimesi olabilir. Eger oyleyse diger balığa da bulasir

Canann61

Yaaa insallh öyle olma

UYE

üzülmeyin ama benim balığım bir kaç gün sonra öldü elimizden bi şey gelmez vitamin alabilirsiniz yapcak birşey yok evet balığınızın diğer balıklardan ayrı tutun inşallah iyileşir

Just_Ada

Yüzgeç erimesi muhtemelen. Bulaşıcı olabilir o balığı ayırın. Kurtaramama ihtimaliniz yüksek balık hastalıkları hassas ve zor konular :/