Kedimin Gözündeki Kahverengi Tozlar

inferi0r

Merhaba arkadaşlar,
Kedimizin bir gözünde daha yoğun olmakla birlikte fotodaki gibi noktacıklar oluyor, ne olduğunu ve nasıl geçeceğini bilen var mıdır?
Bu gözü daha önce şişmişti ve veterinerimiz 2 tane damla vermişti böyle indi ama bu noktacıklar geçmiyor.
Dışarıdan belli olmuyor, gözünü böyle açtığımda görüyorum. Çok capaklandigi için böyle açıyorum.

2 CEVAP

Pufininelifi

Papatya çayı yapabilirsiniz.Papatya çayı antiseptik özelliğe sahip. Ilıdıktan sonra pamuk yardımıyla silebilirsiniz. Tabi bu sadece öneri veteriner hekiminize danışmanız daha iyi olur.

inferi0r

Çok teşekkürler hemen deneyeceğim.