Napacağımı Bilemiyorum

Merkan

Merhaba arkadaşlar.. normalde gece yatarken kapımızı kapatırız bazen açık kalır kedim iki gündür gidip lavabonun içinde yatıyor ev sıcak diyedir belki diye sonra hapşırdığını görünce kanepede yatayım yanında olup gözlemlerim hasta mı olacak diye derken bir tane oyuncak ördek var ve hep kanepenin üzerinde dururdu biliyor yani sonra onu yere koydum kanepeye yatmak için derken kedim bir anda kulaklarını geriye atıp daha önce hiç kabarmadığı kadar parmaklarının ucuna kadar kaldırıp kabardı birde karanlıktı öyle olunca tedirgin oldum dedim ışığı açıp sakinleştireyim derken ayağa kalktığım anda acayip bir gürültüyle kaçtı o arada bende korktum istemsiz beklemiyordum tabi sonra geri çıktı yavaş yavaş gene kabardı derken bir süre başka odaya geçtim kameradan izledim ne oldu bu çocuğa diye ama bende baya korktum sonra izleyince meğer oyuncak ördekten korkmuş yerde dik bir şekilde durunca çünkü pusu atarak ördeğe yaklaşmaya çalışıyordu sonra çıkıp ördeği kaldırdım korkusunu atlatsın diye benden korkmamış ama birbirimizi yanlış anlayıp bende korkunca birde tam o anda kamera hiç kendini gece moduna almamıştı sadece o dakika kendini gece moduna alınca gri gösteriyor birde korku görüntüleri birde gece 3 olunca istemsiz saçma bir şekilde daha da korktum (sanırım film çok izliyorum 😅) ona yansıtmamaya çalıştım ama sanırım hissetti benimde korktuğumu ve birlikte minik bir travma yaşadık ördek yüzünden 😅 dünden beri bazen bir anda bana kitlenip yavaş yavaş kabarmaya başlıyor ve tedirgin hissediyorum ve kötü hissediyorum saçma bir ördek yüzünden çocuğa travma mı yaşattım diye.. durumu nasıl atlatabilir? Oyun oynattım ödül maması falan verdim veya işten geldiğimde grrrlayarak gelip bacağıma dolanıyor ama bazı anlarda da bir anda şoka girmiş gibi öyle hareketler yapıyor

6 CEVAP

ruthiees

ördek ses fln çıkarıyorsa belki ondan korkmuştur unutur bir haftaya diye düşünüyorum daha çok ip lazer top gibi şeylerle oynatırsanız onlarla oynaya oynaya unutabilir

ezginiko

Sesli güldüm okurken 😂 biraz zaman geçsin atlatır bence bu durumu oyunla ve ilgiyle 🥰

Haceli

🤣 siz onu sevin oyun oynatın onu o anı unutturmaya çalışın 1 haftaya tamamen unutur diye düşünüyorum

Merkan

Düzelir belki diye Sen ne tatlısın öyle diye sevmeye kalkınca acayip bir ses çıkarıyor 4 aydır duymadığım şekilde benden uzak dur der gibi bilmeyen biri görse sanki ona kötü davranıyorum sanar daha da kötü hissediyorum vallahi ama söylediğiniz gibi oyun oynatmaya devam edeyim o halde çok üzerine gitmeden ☺️

Merkan

Yok ses çıkarmıyor ama kendinden büyük ama iki aydır koltuğun köşesinde duruyordu da sanırm uyurken bir anda yerde görünce korktu birde şansa ayakta kalkmış kanatları da katlanınca sonradan farkettim bende şimdi salona çok gelmiyor ama söylediğiniz gibi oyun oynatarak unutturmaya çalışayım bugün ara ata oynadıkta henüz erken sanırım atlatması için ozaman

Merkan

Valla beynime kazındı bu durum net ama anlatırken benimde gülesim geliyor 😂 tavsiye için teşekkür ederim ☺️