Acil Yardım

blue_hpood

arkadaşlar, rizedeyim, bugün bir kedi buldum. dişi, tahminen altı yedi aylık. çok sevecen ve temiz bir kedi. ev kedisi olduğunu düşünüyorum. belki kaçmıştır, sahibi onu arıyordur, lütfen yardımcı olun

21 CEVAP

blue_hpood

arkadaşlar kediciğin yuvasını buldum😊😊

UYE

iyi yapmışsınız iyki sizin gibi iyi insanlar var ama bu zamanlarda kediler evlerden kçar benim kedimde kaçtı mesela ama 1 hafta sonra geri geldi yani döner hayvanlar onu nerden aldıysanız oraya bırakırsanız yada çok gidilen market yada fırına bir fotorafını bırakırsanız sahipliyse onu bulurlar

starthebudgie

Bölgedeki kayıp kedi ilanlarını araştırın

blue_hpood

rihayko’nun sayfasına baktım, bu kedi için kayıp ilanı yok. ben de kendim yazdım. belki buradan öğrenebilirim diye yazdım

blue_hpood

UYE rizedeki bir dernekten dönüş aldım, bir kayıp kedi varmış, yarın kliniğe götüreceğim. aldığım yerde araçlar vs çok var, o yüzden kıyamadım, çok da sevecen bir kedi. rizedeki hayvan dernekleriyle konuşup fotoğrafını paylaşmalarını rica edeceğim, çevreye de kediciğin fotoğraflarını dağıtacağım. güzel yorumunuz için teşekkür ederim:)

UYE

rica ederim ne demek asıl ben teşekkür ederim uraşıyorsunuz dilsiz dostlarımızla

blue_hpood

dostlarımız tabii, elimizden geleni yapmalıyız☺️

UYE

güncel

UYE

profilimde bende bi köpeği soruyorum onu gören oldumu bakrsanız sevinirim

UYE

güncel

UYE

bende evlaımı budy mi arıyorum müge anlıya verdim net e şöyle yaz müge anlı hayvan kayıp de ilk pi patiler buldum diye bi site çıkcak ona bas köpeğimin fotoraflarını koydum sende kedi buldum yuvası aranıyor yazabilirsin bende bu gün yaptım inşallah bulurum oğlumu sende kediciğin yuvasını bulursun umarım

asrayildrm

süpersinizzzz❤️❤️🙏🏻

golsahyildirim

Sahibinin bulunmasına çok sevindim, süpersiniz~💛

UYE

ya çok sevindimmm

blue_hpood

gncl*