Gaz Çıkarması

Pufininelifi

Kedim gaz çıkardığında aşırı kötü kokuyor. Normalde kokmaması gerekiyormuş. Neden kaynaklı olabilir?

5 CEVAP

asrayildrm

mamadan olabilir ben bir kere maması bitince proline marka mama verdim cok kötü kokulu gaz cikardi sonra düzeldi

muhtemelen mama yüzündendir

chromatica

mamadan kaynaklı olabilir mi? çünkü benim kedim 3 4 aylık olduğu zaman kokulu gaz çıkarıyordu sürekli ve sonra mama değişikliği yaptığım zaman sorunun kalktığını fark ettim.

Pufininelifi

@chromatica @babyplum @asrayildrm En kısa sürede değiştiricem. Cevapladığınız için teşekkür ederim. İyi geceler

ruthiees

mamanın içinde gaz yapan birşey vardır muhtemelen