Kedisi İçin Biberiye Yağı Kullanan Var Mı??

asrayildrm

dış parazit yerine biberiye yağı sürmeyi düsünüyorum sizce mantıklı mı ve işe yarar mı? ben bir yerde okumuştum ordan dolayı yarayacağını düsünüyorum hem doğal hem de zararsız sonucta o yuzden biberiye yağı aldim

6 CEVAP

gozdeyilmaz

Bana kalırsa damla en mantıklısı denemedim bilemiyorum ama ben tavsiye etmem sonuçta parazit damlası ilaç niteliğinde, biberiye yağının koruyuculuğu tartışılır birde kediniz kokusunda rahatsız olabilir riske atmamak en iyisi

asrayildrm

uppppp

gozdeyilmaz

siz sorunca biraz araştırdım da kesinlikle mantıksız bence birde boydan boya uygulayın, yalamaz falan demişler alternatif tıp her zaman doğru bir şey değil

melist35

ben denedim, hiçbir işe yaramıyor :)

asrayildrm

ben sadece ensesine denedim yalamasın diye ama diş parazit vakti gelince damla yapmaya karar verdim

Ben. artı olarak sarı kantaron da kullanıyorum. Bitkilere çok başvuruyorum kediler için :)