Destek Yardim

Manas55

Kedimde kum varmis idrar yapamiyordu.Sonda yapildi ilac verildi.2 ay oldu tekrar sorunlar basladi fakat bu gun yine idrarini yaperken zorlaniyor. Kedim 6 yasinda 7 kilo iri bir erkek .mamasi degistim. Tedavi surecinde amoklavin Bid ..Piyeloseptyl kullandi. Yardimlarnizi bekliyorum .. kırsal bolgedeyim tesekkurler

5 CEVAP

uppp

pongul

Taze Nar sıkıp suyunu şırınga ile içirin günde en az 2 kez 2 cc kadar. Her seferinde taze sıkın zaten az miktar gerekiyor. Eczane şırınga verir.
Bunun dışında suyuna 1 damla limon damlatın her tazeleyişinizde.
Şırıngayla zorla da olsa su içirin, su tüketimi artmalı.
Ev yapımı yogurt varsa, yoksa activia, her gün 1 tatlı kaşığı verin.

Bir an önce de veteriner görmeli.

Sudeckmkc

Benim kedimin de idrar yolunda kristal vardı. Sondaya gerek kalmadan erkenden müdahale edildi antibiyotik kotervin ve aşrı kesici kullandık. 6 aya yakın sadece veterinerlerde satılan reçeteli üriner mamalardan yedi. Sürekli petwell ekinezya c vitamini ya da dr clauders anti struvit malt kullanıyoruz. Hayatı boyunca da artık sanabelle urinary nd kinoa urinary ya da happy minkas urinary gibi özeş mamalarla beslenecek çünkü kronik bir sorun. Özellikle veterinerden kotervin ilacı almanızı tavsiye ederim geçmiş olsun

pongul

Bir de şu ürünü bu adresten alabilirsiniz ve her gün 1 tane yutturun, ürün gelince nar suyunu kesebilirsiniz: cranberry

pongul

Nar suyuna erişim zor ise alternatif olarak bir miktar maydanozu sıcak suda kaynatın, soguyunca 3 cc civarı şırıngaya çekip içirin. Günde 1 kez olarak.