Kedi Vitamin

Trcnoglum

4 aylık tekir kedim için sadece kuru mama kullanıyorum. Vermem gereken malt tarzı veya vitamin var mı? Varsa kullanıp memnun kaldığınız ürünleri yazar mısınız?

3 CEVAP

tyguler

Ben şu an biofeline tüy sağlıgı multivitamin damlası kullanıyorum. Tüylere etkisi olmadı, ama vitamin olarak içeriği güzel.
Bu bitince de zoovital multivital ve antihairball paste sini alacağım.
VMP catpaste de kullanmıştık ama onun da tüylere bir etkisi olmadı, çok memnun kalanlar da var.
Bir de vets plus kullanmiştık, kedim beğenmedı yemedi. Tani su an paketleri falan değişmiş ama kullanamadık biz maalesef, tüpü hâlâ duruyor bir iki kere denedim, reddetti

Anonymus386040

Eğer iyi bir mama kullanıyorsanız ekstra bir vitamin kullanmanıza hiç gerek yok. Gereken vitamini iyi bir mamadan karşılar zaten. Ama biliyorsunuz iyi mamaların fiyatı her geçen gün artıyor, herkesin gücü yetmiyor iyi mama almaya. Eğer istiyorsanız Gimcat markasının multivitamin macununu öneririm. Tadını sevmeyen kedi çok nadir. Çok severek yiyor yani. 2-3 günde 1 cm'yi geçmeyecek şekilde verseniz yeterlidir.

caglaauzun

gimcat kullanıyoruz biz. kedim 3-4 aylıkken vmp cat paste kullanmıştık ondan da memnun kalmıştık. tüy dökümü başladıysa malt kullanmalısınız.