Deri Hassasiyeti Mama

Merhaba golden retriever bir köpeğimiz var.Pro choice sensitive skin somonlu kullandık fakat değişiklik göremedik.Ne önerirsiniz?

4 CEVAP

melist35

Pro Plan Large Athletic Büyük Irk Somonlu ve Pirinçli Yetişkin Köpek Maması
Hassas deri ve tüy yapısına özel bir mama, omega 3-6 oranı gayet iyi. Bunun yanında da düzenli olarak Mutamin somon yağı ve vmp tablet kullanırsanız gözle görülür bir fark olacaktır. Uzun tüylü hayvanlarda biyotin, çinko, omega yağ asitleri kullanılması çok önemlidir

Prochoice alt segmente yakın maximum orta segment bir mama. Bir tık kalite arttırmanızı öneririm.

Gulsumce

Brit care hypo allergenic seriye de bir bakin isterseniz

Hassas deri ve sindirim problemi var.