En İyi Çam Pelet Markası

kim_possible

yakın zamanda kedim kısırlaştırma ameliyatı olacak ve ben bir an önce pelet kullanmaya başlamak istiyorum, ameliyat sonrası bentonit kumun tozması vs. yüzünden enfeksiyon riskini ve bebeğimin acısını en aza indirmek istiyorum. yarın bir gün siparişini vereceğim, araştırdığımda natural bastet gibi bir marka gördüm ama internet üzerinde ürünlerini bulamadım, onu arattığımda bile cat's best çıkıyor. acaba marka isim mi değiştirdi, biri birinin alt/yan ürünü falan mı? bu konuda bana yardımcı olursanız ve piyasadaki en kaliteli peleti yazarsanız çok memnun olurum.

9 CEVAP

kim_possible

up. yarın alacağım için acil öneri bekliyorum.

zin

Natural bastet çok çok iyi bir çam peleti ama zamlar kedilerimizinde dötünü vurduğu için bidaha alamayacağım ben :ı bigcat kullanan arkadaşlarım var onlarda memnun. En son da 14 litresi 50 tl ye trend yldan cat's lucy aldım toz yok topaklanma iyi tek sorunu diğerlerine göre daha çok dağılıyor bu kadar

kim_possible

ayrıca en sağlam tırmalama tahtası hangisidir? yeni başlık açmışken bunu da sorayım, ayrı başlık açmayayım.

Gulsumce

Natural bastet yazınca kendi siteleri çıkıyor. Whatsapptan, instagramdan sipariş veriyorsunuz

suledoruk

Natural bastet her yönden en iyisi bana göre. Diğerleri illa topaklanmada koku yapmada sorunlar yaşatıyorlar natural bastetin fiyatları biraz fazla ama emin olun son pelet parçasına kadar kullanıyorsunuz kum pislenmiyor çünkü yapılan idrar diğer kumlara yayılmıyor. Çooook uzun ömürlü bi kum bu yüzden bana daha hesaplı geliyor açıkçası. İnternet siteleri var İnstagram üzerinden de ulaşabilirsiniz natural bastet yazarsanız çıkıcaktır

https://www.***********.com/cats-best-oko-plus-kedi-kumu-5-lt-pm-HB00000ELQFB

Bence en iyisi şuan.

Ama fiyat performans olarak natural bastet bariz daha önde. Kullanıcılar bunu öneriyor özellikle kadın kullanıcılar

Düşük fiyatına rağmen herkes özellikle kadınlar memnun bence önemli kriter.

Orangemars

Bu natural bastet in linki:
https://naturalbastet.com/

Bu da bigcat sitesinin linki:
https://www.bigcattr.com/

Ben bir tık daha uygun olduğu için ilk siparişimi bigcatten( 8lt 40 tl) verdim. Daha sonra diğerlerini de sipariş vereceğim.

kim_possible

bu iki markanın fiyatları yarı yarıya fark ediyor. aynı miktarda natural bastet 55 lirayken cat's best 130 lira. maddi bir çekincem yok ama herkes natural bastet öneriyor, cat's best'ten daha iyi olduğu söylenebilir mi? yoksa tam bir f/p ürünü olduğu için mi revaçta?