Dişi Kedi Kısırlaştırma

Sut_lac

Beş altı gün önce kızgınlığa girmiş dişi kedi kısırlaştırılır mı? Veteriner problem olmayacagını söyledi fakat kararsız kaldık.

5 CEVAP

Dişi kedinin hali hazırda kızgınlıkta olması kısırlaştırma için bir risktir. Veteriner emin mi bundan ?

_zeynep07

Kedim 6 gün boyunca kızgınlıktaydı,bittikten 3 gün sonra kısırlaştırdık herhangi bir sorun yaşamadık.

ruthiees

kızgınlığın tamamen bitmiş olması gerek diye biliyorum

Tatliskedim

kızgınlıktayken kısırlaştırdık bir sorun yaşamadık

Lakis

Kızgınlakta iken kısırlaştırmak ameliyat sırasında problemlere yol açabileceğinden kızgınlığının bitmesini beklemenizi tavsiye ediyorum