Dişi Kedi Kısırlaştırma

Birkedi8

Kedim dün kısırlaştırma ameliyatı oldu göbek kısmından. Göbek kısmında kocaman bir bandaj var ve kesilmeyen taraftaki tüylerine de yapışmış 1 hafta sonra çıkaracaklarını söyledi veteriner ancak o bandaj tüylerine yapışmış nasıl çıkarılacak merak ediyorum canı acicak çünkü . Acaba böyle bir durumla karşılaşan oldu mu nasıl ilerledi bu süreç

7 CEVAP

ruthiees

ben hiç bandaj yapıldığını görmedim genelde kıyafet giydiriliyor

Birkedi8

Bilemiyorum ben de şaşırdım nasıl çıkacak merak ediyorum

veteriner biliodur belki

zba7

Bandajın altında gazlı bez vs oluyor yapışmıyor merak etmeyin.Ve bandajı keserek açarlar zaten canı acımaz.Geçmiş olsun..

Merak etmeyin onu kesip alırlar bir şekilde.

Renklipati

Bazı bandajlar azıcık suyla ıslatıldığı zaman çözülüyor gevsiyor öyle bir bandaj olabilir yoksa diğer türlü tüyleri acır

_zeynep07

Bandajı bende ilk defa duyuyorum.Bizde bir hafta önce kısırlaştırdık dört gün sonra da dikişlerini aldırmaya gideceğiz.
Çok geçmiş olsun