Sizce Bu Nedir?

emiragacci

Merhaba arkadaşlar kedim iki kere böyle bir şey bıraktı kustu mu yoksa dışkı şeklinde mi bıraktı bilmiyorum ama üzerini kapatmaya çalışıyordu ayrıca 2-3 haftadır tuvaletine yakın yere 3 kere kakasını bıraktı sizce sebepleri nedir?

Fotoğraf linki: https://hizliresim.com/nQysam

10 CEVAP

Bunu anal yol ile çıkarttığını düşünmüyorum. Yaramazlık yapıp sakız benzeri bişey yutmuş ve onu geri kusmuş gibi duruyor tabi ama şahsi fikrim

Bir eldiven takıp elinize alsanıza daha iyi anlarız böylece

emiragacci

Hiç fikrim yok açıkçası sakız tarzında bir şey evde yok ama bana da bir garip geldi

ruthiees

dışkı gibi değil pek kusmuştur herhalde

emiragacci

Yumuşak bir yapısı var koku da pek alamadım daha doğrusu kaka kokusu yok kustu yüksek ihtimal

Renklipati

Yeşillik sanki çiğnemiş yaprak olabilirmi varmı saksı çiçeğiniz

yaaamur

tüy topu olabilir mi diyeceğim ama renkten kaybediyor 😅

kim_possible

kusma gibi durmuyor, ağzında bir şeyi çiğnemiş de parçalayamayınca bırakmış gibi duruyor. ıslak mendil, pamuk gibi şeyler kullanıp çöpe atmak üzere birkaç dakika orada burada bırakıyor musunuz?

Veterinrr gidin bnce sorun olmasın sonra 🐾

emiragacci

Çiçek olma ihtimali var