********* İle İlgili

onur190707

merhaba. Tmizmamadan alisveris yapan arkadaslar ilk kez alisveris yapiyorumda bu siteden kargo ücretinide siparis edilen mamayla birlikte ödemem isteniyor acaba bunu ödedikten sonra kargo gelince kapidada herhangi bir ücret ödemem gerekecekmi? (54tl kedi mama 20tl kargo ücreti toplam 74tl yaziyor sitede)

4 CEVAP

E ticarette bunun emsali yok. Kargoyu baştan ödedikten sonra kapıda tekrar kargo ödeten bi site varsa direk dolandırıcılık davası açılmalı zaten :)

********** sitesi değil genel e ticaret usulü ve kuralı olarak görün bunu

Kartla ödeme yapıyorsanız 15 kg üzeri ücretsiz kargo üzerine 20 daha ekleyin kum alın 15 kg niye boşuna kargoya para verceksiniz

onur190707

anladım internetten neredeyse cok az alisveris yapiyorum oda kedi mamasi siparisi icin trnedyoldan orada zaten 30tl uzeri kargo ucretsiz oluyor zaten alışmışım ucretsiz kargoya :) bu sefer degistirip tmizmama deneyeyim dedim bilmezliğime verin :)

onur190707

@ebrugurkaracayir anladim evet daha mantikli dediginiz.