Kedi Aknesi Olan Bölgeyi Tıraşlamalı Mıyım?

Policlal

Yaklaşık iki haftadır sabah ve akşam kedimin çenesindeki kedi aknelerini crystalin ile temizliyorum ama geçmiyor. Acaba o bölgeyi tıraşlayıp öyle mi temizlesem daha mı rahat olur?

4 CEVAP

Gulsumce

Ya ben bu kedi aknesiyle alakalı arkadaşımdan ağız gargarası kullandığını duydum çok şasırmıştım ama faydası olmuş. Bilginiz var mı kullandınız mı bilmiyorum bir araştirin

pongul

Klorheksidin maddesi ki gargaralarda oluyor kedi aknesine iyi gelen bir madde evet. Ben bio pet active ağız ve diş suyu (yeşilli şişe) alıp çene altında uygulayarak geçirmiştim.

Policlal

Kedimin cildi hassas sizce uygun olur mu? Geçmedi gitti ya

pongul

Hayır birşey olmaz zaten ağız ürünü orjinalinde. Pamuğa döküp sileceksiniz çenesini bol bol. Biopetactive hexidine adı.