Ucuz Mama

Trcnoglum

Arka bahçemde yaklaşık 20 adet kedi var yavru, yeni doğan, yetişkin karışık. Öğrenciyim ve evimde beslediğim kedi de var. Bu yüzden bahçede baktığım kedilere uygun fiyatlı bir mama arıyorum öğrenciyim bütçem kısıtlı :( Sürekli ilgileniyorum sokaktaki canlarla hastalanırlarsa hemen belediye veterinerine götürüp takibini yapıyorum ilgileniyorum fakat mama konusunda sıkıntı yaşıyorum. 15 kg olacak şekilde uygun bir mama arıyorum...

4 CEVAP

Gulsumce

Dr sacchi uygun fiyatlı.

diablerose

https://www.canlaramama.com/ kumbara talebi yapabilirsiniz bu siteden, bunun gibi baska da siteler var

Salihaylmz

Pawpaw dr.sacchi enjoy trendline

Ben açık olarak pawpaw alıyorum duruma gore param yettiğince gayet severek yiyorlar
Internetten takip ederseniz çok iyi indirimler yakalarsınız ^^

starthebudgie

Dr sacchi kitten mystic falan.Belki proline trendline