Kedimde 4 Aydır Mantar Belası Var

Golgebey

**4 aydır mantar sıkıntısı cekiyoruz mantar aşısı kremi sprey kullanmadığımız şey kalmadı geçmiyor en son veterinerimiz hills z/d mama verdi 1 aydan fazladır kullanıyoruz 2 paket aldım ama çok pahalı eş değer veya daha iyi mama bilgisi olan varmi MANTAR İçin Ne Yapmaliyiz Şimdiden Tşk Ederim.

9 CEVAP

Renklipati

Öncelikle geçmiş olsun..mantar aşısı çoğu kedide işe yaramıyor çok yorum var..bende kedimi aldığım zaman bu mantar illeti vardı ağzının kenarında yanağa doğru..en önemli etken bağışıklıkı yüksek tutmak animasol kullandım.. mantarlı yere sabah akşam Batiodin (batikom)dan daha etkili pamukla sildim üzerine trosyd mantar kremi sürdüm ve 15.gun kurtuldum.. tam 15 gün düzenli kullandım bunları..birde Su ve mama kapları nı, hergün sirkeli suyla yıkadım,kum kanını da temiz tuttum.. umarım sizinde geçer..

Bitkisel destek ekleyin bence tedavinize

ecekrdg

benim kedimde de vardi mamasini degistirdim bagisikligini guclendirdim batikon dermifin sprey ve travazol kullandim sonra gecti kendi kendine bir de mantar sampuaniyla o bolgeyi yikamistim bi kac kez

Blackcat34

Selamlar. Kedimde vardı 1 doz mantar aşısı uygulandı azalmaya başladı. Tabi bu süreçte mamasını değiştirdim bende balıklı mamaya geçtim. Ek takviyeler verdim bağışıklığı yükselmesi için. Sonra vet. Silver sprey verdi her gün ilgili bölgelere sıktık. Geçti sayılır. Umarım sizde yakın zamanda kurtulursunuz illetten. Geçmiş olsun

Golgebey

Ne gibi bitkisel destek hepinize tsk ederiz

avcozzge

Benim bi tane kedim de oluyo sadece mantar. Karin bolgesinin yan tarafinda. Her bahar ayinda her sene hemen hemen bir kere oluyor ben kantaron yagi suruyorum. Sonra geciyor. Anlamadim. Digerlerinde olmuyor.

Yessim0

Merhaba gümüş suyu mantara çok etkili. Ben kullandım çok memnun kaldım. Swk markası min 70ppb olması lazım

iremikra

Bende veterşnerden yara temizleme spreyi aldım temizleyip günde iki kere kantaron sürdüm geçti

iremikra

Qma küçüktü kaşının üstünde çıkmıştı