Kedim Toz Kokuyor Ne Yapmalıyım

Ebrar00

5 Aylık tekir erkek. Kumu çok tozutuyor ayrıyetten koltukların altına giriyor sık temizlememize rağmen toz oluyor balkona çıkıyor kısacası çok toz koktu sanki tüyleri yanmış gibi garip bir kokusu var kendisini temizlemesine rağmen cilt sağlığı için ve kendi tecrübesizliğimden kaynaklı yıkmak istemiyorum ne yapabilirim alternatif olarak? Bir şeyle silebilir miyim koku gitsin istiyorum

3 CEVAP

Yani anca yalandıkça geçer ama kumuna girince yine toz olur kumunuzu değiştirmelisiniz. Hangi kumu kullanıyorsunuz. Uygun fiyat micho kalın taneli öneririm çok dağılmaz etrafa. tozutma yok denecek kadar az. Topaklanmasi güzel

Gulsumce

Temizleme mendilleri var hayvanlara özel. Belki faydasi olur

asrayildrm

ben kedim kusup her yerine bulaştırınca onu toz şampuanla temizledim sonra şampuanın tozunj tarayarak silerek vs çıkarmaya çalıştım temizliyor ve güzel kokuyor ama hic sağlıklı gelmedi onu yalaması vs bidaha yapmam sırf yıkamamak için yapmıstım