Kedi Tekir

Tekir kediM var royal canin kitten kullanıyorum memnunum alacaklsu diyım😇

29 CEVAP

starthebudgie

Bu ne şimdi anlamadım sabah sabah

Tekir kedileri olan yarışmacılara başarılar dilerim 🙋‍♀️

Merhaba istanbuldan katılıyorum kedileri çok seviyorum

TŞK

aigenc

Sesli harf olmayan bir dil icat etmiş olabilirsin. Tekir kedi yarışmasında başarılar :D

Türkçeye tepki olarak doğmuş allah kedisine sabır versin jahdgagauıghaug

aigenc

Troll olduğuna inancım tam

Renklipati

Hakkını yemeyin baya düzeltti yazım şeklini düzgün yazıyor şimdi :)

aigenc

Neden hâlâ burada olduğumu sorguluyorum

aigenc

Sesli harf kullanmazsan birçok insan seni anlamaz, kullanmayı dene :D ve tam olarak sorunun nedir öylesine mi açtın başlığı? Troll falan mı

Renklipati

Sanırım mama güzel ve herkese tavsiye ediyorsun..Ama güzel Türkçemizi tam manada yazmanı isterim hem anlaşılmak adına hemde Türkçemiz bozulmamış olur sevgiler kedine ve sana 🤗

Evet mama güzel dedim

Policlal

Burda ne oluyor :D ben ve kedim tekir olmadığımız için yarışma dışı mı kaldık tüh be senelerce bu anı bekledik :(

Abla mi??

evet abarttılar çookkk

bnm eee kndm vr 😇