Balıklı Mama İshal

DoraFiko

Kedilerim bugüne kadar hep tavuklu mama yedi şimdi balıklı mamaya geçtik. Geçişi 5-6 güne yaydım. 7.gün sadece yeni mamayı verdim. İştahla yiyorlar hatta en iştahlı bu mamayı yediler. Ama kakaları yumuşak ikisininde tam düzeldi diyorum ertesi gün puding gibi yapıyor. Kedimin biri kabızlığa çok yatkın. Onun bile yumuşadı kakası. Yeni mamayı yiyeli bugün 6.gün yani toplamda 10günü geçti geçiş yapalı. Bu normal mi düzelir mi zamanla? Biraz daha beklemeli ve probiyotik takviyesimi yapmalıyım? Yoksa eski mamamıza geri mi dönelim?

Birde varsa eğer önereceğiniz probiyotikler nedir

3 CEVAP

Ev yoğurdu mayalıyoruz biz. Yok ise kefir verebilirsiniz. Bence probiotik destek zamanı gelmiş

DoraFiko

Probiyotik yoğurt ve kefir verdim ama toparlamadı. Bugün enterogermina alacağım inşallah düzelirler

DoraFiko

....