1 Aylık Kedim Doymuyor

Asyemur20

Kedim daha bir ayını doldurması bile yaklaşık 1 haftadır bizimle herşey çok güzel gidiyor fakat 2 gündür normalde yediğinden daha fazla yemeye başladı. Bugün sabah mamasını yedi 1 saat oyun oynadıktan sonra mama kabını tırmalamaya başladı ben dayanamayıp biraz daha verdim ama yine istiyor ne yapmalıyım

7 CEVAP

Anneden çok erken ayrılmış umarım mecburi bir durumdur . Süt tozu alın arkadaşın dediği gibi ayrıca yavru kedi bu bırakın bol bol yesin büyüme çağında

Canann61

Büyüme çağında olduğu için çok normal büyümeye başlayınca da niye yemiyor diyeceksiniz :)

starthebudgie

Yavru çok erken ayrılmış anneden.1 Ay daha anne sütü içmesi gerek.Royal Cabin süt tozu alın ve 1 ay kadar verin.Ayrıca yavru kedilerin mama kabı sürekli dolu olmalıdır.Ama daha çok küçük kediniz

Asyemur20

Evet çok küçük daha. Mecburi bir durumdu. 3 kardeşler. Biz sadece birinin bakımını üstlenebildik. Dediklerinizi uygulayacağım. Teşekkürler :)

Yemesi çok güzel bu arada. Büyürken bol bol yesin :) iyi yapmışsınız ve iyiki varsınız

Çok küçk o yüzdn..

Yarenbadem

Büyüme çağında maması hep dolu dursun bol bol kedilere uygun şeylerden yesin yaş mama, kuru mama, süt tozu vs veterinere danışarak kitten vitamin macunu kullanılabilir anne sütünü yeterince alamayan kediler çok iyi beslenmeli ömrü boyunca sağlığını etkiler çünkü bağışıklık sistemini vs kesinlikle kısıtlamayın yemesini 1 yaşına kadar sonrasında kilosuna göre karar verilir zaten