Tavuksuz Yavru Kedi Mamasi Onerisi?

ecekrdg

arkadaslar onerebilceginiz uygun fiyatli tavuksuz kedi mamasi onerisi var mi? nedense tavuklu kedi mamasi kullandigimda cok tuy dokuyor ondan kuzu etli mamaya gectim ama o da yetiskin kedi mamasi purina one somonlu kisir kedi mamasiyla karistirip veriyorum yaninda takviyede kullaniyorum ama icim rahat etmedi kedim 9 aylik kisir bu arada oneriniz var mi

8 CEVAP

Golosi ve bozitaya bakmanızı öneririm. Nd kuzu etli yaban mersinli olan mamayı da net öneririm .

asrayildrm

felicia kuzulu vardi

asrayildrm

kedini kısırsa yavru kedi maması kullanmayın bence ben bu konuda baslık açmıştım

Anonymus386040

Felicia olabilir

ecekrdg

@asrayildrm kilo konusunda diyorsaniz zaten kedim cok hareketli (kisir olmayan halina gore bile) kilo alimi yok kilo alip vermedi zaten yavru kedi mamasini kisir kedi mamasina karistirip veriyorum kisir kedi mamalari gelisimi icin yeterli olmucagi icin en azindan 1 yasina kadar yavru mamasi kedi kullanmayi dusunuyordum

Arkadaşlarım brit care missy kullandı çok memnunlardı ek olarak

proplan da iyi

Ketonmanya

Hill's ton balıklı genç yetişkin kısır kedi mamasını şiddetle tavsiye ederim.

Patili günler dilerim.