Kedim Bensiz Duramıyor

Kedim uyurken yanında duruyorum o uyuduğunda yanından kalktığım an o da uyanıyor yine peşime takılıyor.Ve kendisi 8-9 aylık erkek (kısır) bir kedi. Bebek de değil.Benden bir şey mi istiyor diye düşünüyordum mama vs. ama istemiyor sürekli kendini sevdirmek istiyor.Bende hep uyanık kalayım istiyor.Uyuyorum kollarını açıp ağzını açıp kafama paraşüt ile atlar gibi atlıyor biliyorum komik ama.Canı sıkılıyor desem niye uykusundan uyanıyor.

5 CEVAP

Haceli

kediniz sizi anneniz bellemiş olabilir ve kedide beni bırakma korkusu olabilir belki

onu mıncırın bol bol :)

inferi0r

O kadar özendim ki, nazar etmiş olabilir :)) artık yapmayacaktır :)
Benim bıcırığım fazla özgür ruhlu çünkü :(
Yalnız bıraktınız mı bir süre? Belki gideceksiniz diye korkuyordur.

Buketbayraktar

Maşallah deyin arayıpta bulunamayan kedi benim ki de öyle birlikte yatıyoruz zaten kalkınca o da kalkıyor hemen tuvalette bile gelip kucağıma oturmak istiyor :D

drexssi

hahahha bence çok şanslısınız. benim kedim de bir gün kucağıma gelip kendini sevdirse keşke.. zorla seviyorum ben