Furminatör Önerisi Verir Misiniz?

ferhat05

Kısa tüylü kediler için M/L boylarında orijinal bir Furminatör önerir misiniz? İnternette güvendiğim bir site yok. Eğer siz alıp kullandıysanız bilgi verir misiniz?
Şu an kullandığımız (mecburen) uzun tüylüler için ve orijinal değil. Tüy dökülmesinde azalma yok -ki zaten böyle bir şey beklemiyordum- ve sanki kesiyor gibi de tüylerini.

10 CEVAP

Pashaoglum

Ben kesip kesmedine çok dikkat ettim aldığı tüyler kökten kopmuş oluyor zaten öyle jilet gibi bir şeyler değil Veterinerler satmadıkları bir şeyi kolay kolay tavsiye etmiyor zaten :)

Ben trndyel aldım 50tl çokgülzel

Pashaoglum

Ben ***’den 200 liraya aldım, daha önce birini 60 liraya birini 90 liraya aldım ikiside sahteydi, orjinalin fiyatı yüksek oluyor zaten

kim_possible

furminator tüyleri zaten kesiyor, kedinizi tararken aynı zamanda tüylerini tıraşlıyor ve kısaltıyor. kedimin tüylerini kısa ve canlı tutmak adına almayı düşünüyordum ama veterinerimiz bu tarz ürünlerin işe yaramadığını söyledi. veterinerimizin söyledikleriyle burası taban tabana zıt ya, canım çok sıkılıyor vallahi.

Pashaoglum

Evet ne 11 Diğerleriyle tararken kaçıyordu yoluyordu galiba tüyünü şimdi kaçmıyor tüyleride topluyor Tararken biraz uçuyor ama eve dökülmesi azaldı, diğerlerine göre daha iyi kedimde memnun

Pashaoglum

Evet ne 11 Diğerleriyle tararken kaçıyordu yoluyordu galiba tüyünü şimdi kaçmıyor tüyleride topluyor Tararken biraz uçuyor ama eve dökülmesi azaldı, diğerlerine göre daha iyi kedimde memnun

dibasenay

ben orijinal olmayanı kullanıyorum. tüy dökülmesi kesinlikle gözle görülür şekilde azaldı. orijinal olmayanda bile fiyatına göre çok verim alınıyor. ama sanırım orijinalle arasındaki fark, bu tüyleri topluyor ama birazını da kedinin üzerinde bırakıyor hepsini toplayamıyor, ben sonradan eldivenle üzerinden geçiyorum hepsini toplayabilmek için. eğer durumunuz varsa kesinlikle orijinal almanızı tavsiye ederim. ******** ************ gibi sayfalara bu konuda güvenemem ama internetteki ************ sayfalarında orijinal olduklarını düşünüyorum. siz yine de bir arayıp sorun derim.

dibasenay

tyol, hb gibi sayfalara güvenemem. siz evcil hayvan shop sayfalarına sorabilirsiniz

tyguler

Ben kudo ekstra buyuk kullanıyorum. Gayet iyi topluyor ama önce dügümleri cözmeniz gerekli yoksa yoluyor.
Linkini bırakıyorum. Ben kolay.mama sitesinden aldım buýuk ihtimal sandürler o yerler kolay.mama

https://www.*********.com/kudi-4066-tuy-furminator-tarak-ekstra-buyuk-boy

ferhat05

n-11 mi ve memnun musunuz, değer mi fiyatına?